Rajd Zimowy

Dzień 1
Przejazd PKP Wrocław – Wałbrzych
Przejazd busem Wałbrzych – Głuszyca
Trasa: Głuszyca - Łomnica – Schronisko "Andrzejówka" - Suchawa - Sokołowsko (nocleg)

Dzień 2
Trasa: Sokołowsko - Schronisko "Andrzejówka" – Waligóra – Przeł. pod Špičakiem – Ruprechtický Špičak - Schronisko "Andrzejówka" – Rybnica Leśna - Wałbrzych Główny PKP
Przejazd PKP Wałbrzych – Wrocław

Prowadząca: Daromiła Lis

Odpłatność za uczestnictwo w Rajdzie:
35 zł, dla członków AKT 30 zł. W ramach powyższej odpłatności uczestnicy mają zapewnione: nocleg w warunkach turystycznych (konieczny własny śpiwór), ubezpieczenie, opiekę przewodnicką oraz materiały rajdowe.

Uczestnicy sami zapewniają sobie:
pokrycie kosztów przejazdów, wyżywienie na całej trasie (suchy prowiant). Zalecamy zabranie latarki, ciepłej odzieży i termosu z ciepłym napojem.

Zbiórka uczestników Rajdu: 23.02.2008 r., godz. 6:20 na dworcu kolejowym Wrocław Główny (pod zegarem) z biletami na pociąg osobowy do Wałbrzycha Głównego.

Powrót do Wrocławia: 24.02.2008 r., ok. godz. 19:15.

Zapisy (do czwartku, 21 LUTEGO) przyjmuje i informacji udziela: Biuro Programowe Oddziału Wrocławskiego PTTK, Rynek-Ratusz 11/12, III piętro, tel. 0-71 343 03 44.