Zakończenie Sezonu 2007
8-9 grudnia 2007

Musimy przyznać, że trochę nam się posypała organizacja grudniowego rajdu, ale już teraz możemy Wam podać kilka szczegółów. Dokładna trasa znana będzie nieco później, na pewno nie będzie przesadnie trudna i do schroniska postaramy się dotrzeć przed zmrokiem. Nocleg w schronisku SOWA, po drodze zdobędziemy oczywiście Wielką Sowę, szczyt wchodzący w skład Korony Sudetów.

Dzień 1.
Bielawa Leśny Dworek - niebieskim szlakiem i dalej drogą leśną do Przeł. Jugowskiej -  czerwonym szlakiem na Wielką Sowę i zejście do schroniska SOWA (nocleg)

Dzień 2.
Schronisko SOWA- fioletowym szlakiem na Kozie Siodło – zielonym szlakiem do Rościszowa (ew. zejście do Pieszyc)

Ze spraw organizacyjnych: wyjazd będzie wcześnie rano w sobotę, 8 grudnia, powrót do Wrocławia wieczorem w niedzielę, 9 grudnia. Prawdopodobnie będziemy musieli ograniczyć ilość miejsc na rajdzie, zatem "kto pierwszy ten lepszy". Już można się zapisywać - tradycyjnie w biurze Oddziału Wrocławskiego, Rynek-Ratusz 11/12, III piętro lub w czasie naszego najbliższego Spotkania, w czwartek 29 listopada.

Odpłatność za uczestnictwo w Rajdzie: dla członków AKT 25 zł, dla pozostałych osób: 33 zł. W ramach powyższej odpłatności uczestnicy mają zapewnione: nocleg z pościelą, ubezpieczenie, opiekę przewodnicką oraz materiały rajdowe.

Uczestnicy sami zapewniają sobie: pokrycie kosztów przejazdów, wyżywienie na całej trasie (suchy prowiant). Zalecamy zabranie latarki, ciepłej odzieży i termosu  z ciepłym napojem. Na miejscu jest bufet z jedzeniem typowym dla schronisk.

Zbiórka uczestników Rajdu: 8.12.2007, godz. 6:30 na dworcu kolejowym Wrocław Główny (pod zegarem) z biletami na pociąg osobowy do Dzierżoniowa (przesiadka w kamieńcu Ząbkowickim).

Powrót do Wrocławia: 9.12.2007, wieczorem, 19.00-21.00.

Zapisy (do czwartku, 6 GRUDNIA - ograniczona ilość miejsc!) przyjmuje i informacji udziela: Biuro Programowe Oddziału Wrocławskiego PTTK, Rynek-Ratusz 11/12, III piętro, tel. 0-71 343 03 44.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na nasz adres mailowy

Z A P R A S Z A M Y

Pobierz plakat rajdu "Zakończenie Sezonu"