Wieczorynki

Zapraszamy do udziału w Wieczorynkach organizowanych przez Studenckie Koło Przewodników Sudeckich, podczas których prezentowane są w formie prelekcji i pokazów slajdów różne ciekawe tematy dotyczące Sudetów, ale i turystyki w ogólności. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00 na Politechnice Wrocławskiej, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 29, budynek A1, sala 329 (DKF). To również doskonała okazja, by się spotkać i dowiedzieć więcej o Akademickim Klubie Turystycznym.

Zapraszamy!

Najbliższe Wieczorynki:

28.02.2007 Emil Mendyk: "Droga św. Jakuba (część hiszpańska)"
UWAGA: Wieczorynka wyjątkowo odbędzie się w auli IIiTD PAN, przy ul. Weigla 12

07.03.2007 Piotr Adamski: "Wieże widokowe Bismarcka"
Wieża widokowa na Jańskiej Górze Wieża widokowa na Wieżycy Wieża widokowa na Wielkiej Sowie Wieża widokowa na Tanečnice

28.03.2007 Waldemar Sroka: "Wulkany Europy"

11.04.2007 Włodzimierz Ranoszek: "Góry Kocie - Góry Kacerskie: Mozaika etniczno-religijna Wzgórz Ostrzeszowskich"