FORUM

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych imprezach, wpisz poniżej swój adres e-mailowy

Sylwester 2009
30 grudnia 2009 r. - 3 stycznia 2010 r.

Tegorocznego Sylwestra spędzimy w Głuchołazach. Zarezerwowałem 47 miejsc w schronisku młodzieżowym (18 miejsc zajmują nasze przyjaciółki z Łodzi, mamy więc ok. 30 miejsc). Pokoje są 6-osobowe (oraz 1 x 8-osobowy), przestronne, czyste, po remoncie, do tego duża kuchnia samoobsługowa i korytarz. Głuchołazy to świetna baza wypadowa w Góry Opawskie, a także do ośrodków narciarskich po czeskiej stronie (Ramzova, Jesenik), bo kursują pociągi do Karniowa i do Jesenika, a i samochodem łatwo tam dojechać. Strona schroniska: http://schronisko.pokrzywna.prv.pl/ - tam też cennik (młodzież akademicka, nauczyciele 14 zł, pozostali 22 zł), który będzie nas obowiązywał, ze zniżkami dla członków PTSM. Rezerwacja jest od 30 grudnia do 3 stycznia, można oczywiście przyjechać wcześniej, ja z Kasią i Zuzią, a także Łódź, będziemy od 28 grudnia.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca w schronisku będzie wpłata zaliczki w kwocie 50 zł na moje ręce podczas Spotkań AKT, lub na konto, które podam zainteresowanym osobom. Bardzo proszę o szybki kontakt, także w przypadku jakichkolwiek pytań...

Waldek Brygier
waldek@naszesudety.pl