Akademicki Klub Turystyczny

Oddział Wrocławski PTTK
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze


Menu:

AKT Wrocław
Aktualności
Imprezy
Archiwum
Wydawnictwa
Ciekawe linki
FORUM
Napisz do nas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych imprezach, wpisz poniżej swój adres e-mailowy

 

Sylwester 2010

     Wykrystalizowały się nam już plany tegorocznego Sylwestra, w związku z tym ogłaszam, że można się już do mnie zgłaszać. Miejsc w tym roku mamy niewiele, bo zaledwie 20, ale za to miejsce szczególne, jeśli spojrzeć na poprzednie lata. Mamy do dyspozycji 2 pokoje 4-osobowe oraz 2 pokoje 6-osobowe. Resztę miejsc zajmują nasze przyjaciółki z Łodzi.

     W pokojach są radia, lodówki i szafy, łazienki i toalety na korytarzu. W obiekcie jest również kuchnia oraz świetlica. W bliskiej odległości od obiektu są: poczta, delikatesy, dwie restauracje oraz kilka miejsc, gdzie można kupić miejscowe wyroby (skóry, odzież, rzeźby, obrazy, instrumenty, ceramikę i... koronki). Na miejscu wyciąg narciarski, tuż obok przystanek autobusowy z komunikacją PKS i prywatnym przewoźnikiem.

Koronki powinny dać już do myślenia, więc niektórzy pewnie wydedukowali, że w tym roku spędzamy Sylwestra w... Koniakowie :-) Cena noclegu z pościelą: 25 złotych, rezerwację mamy od 27 grudnia do 2 stycznia (preferowane oczywiście jak najdłuższe wersje pobytu, chociażby ze względu na odległość od Wrocławia i ogrom atrakcji, które znajdują się w okolicy).Mapa okolic Koniakowa


Gospoda pod Ochodzitą


Chata na Szańcach


Bacówka


Wyciąg narciarski w Koniakowie