FORUM

Rajd na Rozpoczęcie sezonu
21-22 marca 2009 r.

Zapraszamy na AKT-owskie Rozpoczęcie Sezonu, które w tym roku organizujemy w Górach Suchych i Kamiennych z noclegiem w schronisku "Andrzejówka".

Dzień 1.
Boguszów-Gorce - Dzikowiec - Lesista Wielka - Sokołowsko - Włostowa - Kostrzyna - Suchawa - Waligóra - Andrzejówka (nocleg)

Dzień 2.
Andrzejówka - zamek Rogowiec - Rybnica Mała - Rybnicki Grzbiet - zamek Nowy Dwór - Wałbrzych Główny PKP

Odpłatność za uczestnictwo w Rajdzie wynosi: 33 zł (dla członków AKT z opłaconymi składkami - 30 zł)
     W ramach powyższej odpłatności uczestnicy mają zapewnione: nocleg w warunkach turystycznych, opiekę przewodnicką, ubezpieczenie oraz materiały rajdowe. Uczestnicy wyjazdu sami zapewniają sobie wyżywienie na całej trasie (suchy prowiant). Koniecznym jest posiadanie śpiwora. W schronisku można wypożyczyć pościel (cena: 10 zł).

Zbiórka uczestników wyjazdu: 21 marca 2009 r., godz. 6.15 pod tablicami odjazdów na dworcu Wrocław Główny PKP, z biletami na przejazd do Boguszowa-Gorców.
Powrót do Wrocławia: 22 marca w godz. wieczornych.

Zapisy przyjmuje i informacji udziela: Biuro Programowe Oddziału Wrocławskiego PTTK, Rynek-Ratusz 11/12, III piętro, tel. 0-71 34 303 44. Wszelkie informacje można również uzyskać od Waldka Brygiera: waldek@naszesudety.pl, tel. 697 913 148.

Przewodnik: Lech laskowski

Z A P R A S Z A M Y