Spotkanie porajdowe
22 lutego 2007

W czwartek, 22 lutego, spotkaliśmy się w Klubie Turysty na porajdowym spotkaniu. Rajd Zimowy, przeprowadzony kilka dni wcześniej, odbył się przy pięknej, słonecznej pogodzie, zrobiliśmy więc sporo ładnych zdjęć. Najpierw jednak Astronom pokazał zdjęcia z akcji czyszczenia chatkowej studni, opowiadając o perypetiach z tym związanych. Waldek z kolei pokazał ponad setkę zdjęć z Rajdu Zimowego, a Wojtek z trzech ostatnich rajdów. Ponieważ wielkimi krokami zbliża się już Wielka Majówka, a więc Rajd Wiosenny, Kasia przygotowała propozycje tras na długi weekend majowy i przedstawiła je zebranym.

Potem przenieśliśmy się do jednej z okołorynkowych knajpek i posiedzieliśmy przy piwku, soczkach i innych napojach. Przedtem jednak połaziliśmy trochę po wrocławskim Starym Mieście w poszukiwaniu nowych krasnali. Znaleźliśmy Strażnika, Gołębnika i Więziennika, a Kasia dokonywała niemal cudów, by je dobrze sfotografować...

Chwilę przed pokazem slajdów

Omawianie tras Rajdu Wiosennego