Rajd w Jesioniki
8-11 listopada 2008 r.

Zapraszamy na długi weekend listopadowy w Jesioniki. Będziemy mieli okzaję poznać jedno z najciekawszych i najwyższych pasm sudeckich, z wejściem na Pradziada, pięknymi widokami, ciekawą kulturą, dobrym jedzeniem i napojami. Szczegóły wyjazdu prezentujemy poniżej. Koszt wyjazdu to 150 zł (członkowie AKT 135 zł). W ramach tej opłaty gwarantujemy jak zwykle nocleg z pościelą, opiekę przewodnika, ubezpieczenie i materiały rajdowe. Zapisy przyjmowane będą w Biurze Oddziału Wrocławskiego PTTK od 20 października. Z powodu konieczności wcześniejszego załatwienia busa na powrót do Wrocławia, zapisy na Rajd zakończymy 31 października 2008 roku!

Dzień 1.
Wrocław PKP 6.35 – Kłodzko Miasto PKP 8.33
Kłodzko DA PKS 9.50 – Bolesławów PKS 11.00
Trasa: Bolesławów – Przełęcz Staromorawska – Przełęcz Płoszczyna – Jelenia Kopa – Medvědí bouda – Chata U Paprseku – Petřikov – Ramzova