Rajd Jesienny
10-11 listopada 2007 r.

Wędrować będziemy szlakami i bezdrożami Gór Bystrzyckich. Zobaczymy m.in. potężny zamek w Gorzanowie, średniowieczną wieżę rycerską w Starej Łomnicy, odwiedzimy tajemniczego Strażnika Wieczności, pomęczymy się na Drodze Krzyzowej, zdobędziemy również wchodzący w skład Korony Sudetów, najwyższy szczyt Gór Bystrzyckich, którym jest Jagodna (977 m). Na koniec, już pewnie zmęczeni, będziemy mieli okazję pokrzepić ciało wodami mineralnymi bijącymi w uzdrowisku Długopole-Zdrój.

Dzień 1.
Gorzanów (zamek, kościół) – Aleja Spacerowa – Stara Łomnica (wieża rycerska) – Szczawina – Huta – Strażnik Wieczności – Ruiny Fortu Wilhelma – Wójtowice (Droga Krzyżowa) - Młoty

Dzień 2.
Młoty – Przełęcz Spalona (Schronisko „Jagodna”) – Jagodna (977 m – najwyższy szczyt Gór Bystrzyckich) – Przełęcz nad Porębą – Poręba – Bukowa Dolina – Długopole-Zdrój (uzdrowisko)

Odpłatność za uczestnictwo w Rajdzie: 33 zł, dla członków AKT 25 zł.
W ramach powyższej odpłatności uczestnicy mają zapewnione: nocleg z pościelą, ubezpieczenie, opiekę przewodnicką oraz materiały rajdowe.

Uczestnicy sami zapewniają sobie: pokrycie kosztów przejazdów, wyżywienie na całej trasie (suchy prowiant). Zalecamy zabranie latarki, ciepłej odzieży i termosu  z ciepłym napojem.

Zbiórka uczestników Rajdu: 10.11.2007, godz. 6:30 na dworcu kolejowym Wrocław Główny (pod zegarem) z biletami na pociąg osobowy do Gorzanowa.

Powrót do Wrocławia: 11.11.2007, ok. godz. 19:30.

Zapisy (do czwartku, 8 LISTOPADA) przyjmuje i informacji udziela: Biuro Programowe Oddziału Wrocławskiego PTTK, Rynek-Ratusz 11/12, III piętro, tel. 0-71 343 03 44.

Pobierz plakat Rajdu Jesiennego
Pobierz wlepkę Rajdu Jesiennego