Mikołajki w Jaszkotlu

W poniedziałek 12 grudnia 2005 r. Andrzej Wojciechowski i Waldemar Brygier odwiedzili dzieci niepełnosprawne w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaszkotlu. Dzięki ofiarności członków AKT i SKPS mogliśmy wręczyć dzieciom mikołajkowe paczki, w skład których wchodziły słodkości, kartka świąteczna oraz porcelanowy aniołek. Andrzej pokazał slajdy przedstawiające ciekawe zwierzęta i opowiedział o nich, a żywiołowe reakcje dzieci były najlepszym wskaźnikiem ich zainteresowania. Oprócz ponad dwudziestorga dzieci iorącychy udział w pokazie slajdów, obdarowaliśmy także maluchy, które nie mogły zobaczyć z nami przezroczy, łącznie blisko 50 dzieci...

Bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu mikołajek Joannie Mateuszuk, Krzysztofowi Sabatowi, Annie Czekaj, Ewie Józefczuk, Jackowi Małańczukowi oraz obu panom, którzy zrealizowali zamierzenie w praktyce - Andrzejowi i Waldkowi.