Akademicki Klub Turystyczny

Oddział Wrocławski PTTK
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze


Menu:

AKT Wrocław
Aktualności
Imprezy
Archiwum
Wydawnictwa
Ciekawe linki
Napisz do nas

Obóz IYNF

 

    Organizacja International Young NatureFriends zaprasza członków PTTK do wzięcia udziału w obozie MEET THE FREAK!!!, który odbędzie się w dniach 18 sierpnia - 2 września w Bremen (Niemcy).

 

     Co sprawia, ze tak rożni wolontariusze z Europy spotykają się na dwa tygodnie w Bremen? Okazja do konfrontacji swoich poglądów na temat świata poprzez taniec, teatr, malarstwo, muzykę i media. Okazja do poznania rożnych możliwości związanych ze sztuką amatorską, poznania swoich rówieśników z innych krajów, przyswojenia nowych umiejętności, ale przede wszystkim okazja przeżycia wspaniałych momentów i zaakceptowania różnic innych ludzi.

 

     MEET THE FREAK!!! stwarza nie tylko możliwość wypróbowania nowych pomysłów, ale jego celem jest także doświadczenie rożnych rodzajów sztuki, połączenie ich i stworzenie wyjątkowych, interaktywnych warsztatów dla publiczności w Bremen. Te dwa tygodni, pełne pracy grupowej, współpracy i wspólnej zabawy będą dążyły do osiągnięcia celu końcowego. Festiwal zorganizowany przez szalonych uczestników, który oferuje szaloną atmosferę, warsztaty, przedstawienia i koncerty w miejscu obozu.

 

     Główny tegoroczny temat: interakcje

 

     Nie mają znaczenia Twoje umiejętności czy doświadczenie! Czy jesteś w wieku pomiędzy 16 a 29 rokiem życia? Zmotywowany do podzielenia się swoim doświadczeniem, gotowy do bycia zainspirowanym przez innych? Czy jesteś zainteresowany szerzeniem swojego szaleństwa oraz podzieleniem się nim z lokalnymi mieszkańcami Bremen? Jesteś w stanie komunikować się w języku angielskim i jesteś członkiem IYNF (w tym wypadku PTTK)? W takim razie jesteś odpowiednią osobą, by przeżyć obóz Meet The Freak przepełniony pracą grupową, współpracą i zabawą.

 

     IYNF wspiera zasadę sprawiedliwych opłat za obóz, dlatego zostały ustalone różne stawki dla 4 regionów w Europie uzasadnione ich rozwojem ekonomicznym. Zapewniamy także zniżki dla członków ruchu Przyjaciół Natury (w tym przypadku PTTK- gdyż stowarzyszenie to należy do tej organizacji) i studentów. Znajdzie się w poniższej tabelce:

 

kraj

Podstawowa stawka (100%)

Członkowie PTTK

studenci

Studenci należący do PTTK

Polska

73  EUR

62  EUR

62  EUR

51  EUR

 

Zwrot kosztów podróży:

     70% kosztów podroży zostanie zwróconych (do określonej sumy- w sprawie szczegółów związanych z podróżą proszę zapytywać lidera swojego kraju), pod warunkiem, ze dotyczy to najtańszych i przyjaznych ekologicznie środków transportu.

 

    Jeśli macie dalsze pytania, skontaktujcie się z Martą pod adresem mailowym: m.skolka@centrum.cz albo poprzez skype: m.skolka. Więcej o obozie:  http://www.meetthefreak.net.

 

     Rejestracja online znajduje się pod linkiem:
http://www.iynf.org/obsah/take_part/activities.php?id_activity=21&registration=1