Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o naszych imprezach, wpisz poniżej swój adres e-mailowy

Rajd Czereśniowy
5-6 lipca 2008 r.

zobacz relację z Rajdu Czereśniowego

Zapraszamy na II Rajd Czereśniowy z tradycyjną metą w Chacie Chomika. Największą atrakcją będą rzecz jasna czereśnie, których nie zabraknie i każdy będzie mógł nasycić żołądek do woli, ale równie ciekawie zapowiada się program krajoznawczy. Będą dwie trasy: rowerowa i piesza.

TRASA ROWEROWA
Trasa rowerowa z powodu braku chętnych, została odwołana - zapraszamy na trasę pieszą

TRASA PIESZA
- zbiórka o godz. 7.00 na przystanku busów przy ul. Dawida (odjazd busa Krycha - 7.10)
- powrót do Wrocławia: ok. godz. 20.30

Dzień 1:
Jelenia Góra, ul. Sygietyńskiego - Góra Szybowcowa - Jeżów Sudecki - Grzbiet Mały - Srebrna 491 m - Płoszczynka - zbocza Wapiennej - Siedlęcin (przejazd pociągiem) - Marczów - Chata Chomika     13,5 km
W Siedlęcinie Zlot Pojazdów Zabytkowych

Dzień 2:
W Gościszowie dłuższa przerwa na Pieczenicy 2008!

Odpłatność za uczestnictwo w Rajdzie:  10 zł, dla członków AKT: 5 zł

W ramach powyższej odpłatności uczestnicy mają zapewnione: 676 sztuk owoców czereśni do samodzielnego zerwania z drzewa i konsumpcji, nocleg bez pościeli (podłoga), ubezpieczenie, opiekę przewodnicką. Zobacz, jak jest w Chatce Chomika...

Uczestnicy sami zapewniają sobie: pokrycie kosztów przejazdu, wyżywienie na całej trasie (suchy prowiant). Koniecznym jest posiadanie: śpiwora oraz karimaty.

Zapisy przyjmuje i informacji udziela: Biuro Programowe Oddziału Wrocławskiego PTTK, Rynek-Ratusz 11/12, III piętro, tel. 0-71 34 303 44. Wszelkie informacje można również uzyskać od Waldka Brygiera: waldek@naszesudety.pl, tel. 697 913 148.

Z A P R A S Z A M Y