Akademicki Klub Turystyczny

Oddział Wrocławski PTTK
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze


Menu:

AKT Wrocław
Aktualności
Imprezy
Archiwum
Wydawnictwa
Ciekawe linki
FORUM
Napisz do nas

 

Andrzejki
28-29 listopada 2009 r.

Informacja z ostatniej chwili od Beaty:
W sobotę wyruszamy na wycieczkę spod schroniska o godz. 11:00. Trasę ustalimy na miejscu, będzie ona zależała od warunków pogodowych i uczestników. Każdy ma zabrać ze soba: śpiwór, latarkę, jabłko (nieobrane ze skorki) i czyste kartki (mogą być z zeszytu) na wróżby.

     Na tegoroczną zabawę andrzejkową zapraszamy do Chatki Robaczka w Szklarskiej Porębie Białej Dolinie. Jej właściciel, Andrzej zresztą, będzie gościł nas w swych progach przez sobotę i niedzielę, ale jeśli ktoś będzie miał życzenie przyjechać już w piątek po południu, nie ma najmniejszego problemu. Ilość zarezerwowanych miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje przedpłata w wysokości 25 złotych, która w całości zostanie wykorzystana na opłacenie noclegu z soboty na niedzielę. Osoby, które nie wpłacą owych 25 złotych także mogą rzecz jasna przyjechać, ale nie gwarantujemy wówczas miejsca w łóżku, co najwyżej na podłodze, na własnej karimacie. W schronisku należy mieć swój własny śpiwór, a także zmienne obuwie. Dobrze zaopatrzony bufet gwarantuje wyśmienite wyżywienie, a robaczkowe ciasta nie wymagają żadnej reklamy - są po prostu przepyszne (niektórzy z nas mieli już okazję ich spróbować). Szczegóły dotyczące Chatki znajdują się na jej stronie internetowej: www.chatkarobaczka.pl.

     Organizacją imprezy zajmuje się Beata Borak (email: beataborak@wp.pl, tel. 0-609 278 490) i do niej prosimy zgłaszać swą chęć wzięcia udziału w Andrzejkach, a także ewentualne wolne miejsca w samochodach. Wpłaty przyjmowane będą na ręce Beaty bezpośrednio na naszym najbliższym Spotkaniu lub można je przelać na wskazane konto. Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 listopada, który to termin jest ostatecznym momentem zamknięcia listy - w tym dniu korygujemy ilość zamówionych w Chatce Robaczka noclegów.

     Impreza nie jest organizowana przez Biuro Programowe Oddziału Wrocławskiego PTTK, dlatego ubezpieczamy się we własnym zakresie, każdy sam opłaca swoje uczestnictwo (poza noclegiem). Gdy będziemy już bliżej terminu imprezy, podamy propozycję trasy pieszej z metą w Chatce Robaczka i trasy na niedzielę. W sobotni wieczór czeka nas zabawa andrzejkowo-katarzynkowa z wróżbami...

     Zapraszamy...

Zobacz również:
Rajd Rakietowy AKT w Chatce Robaczka