Rajd Urodzinowy (51 lat AKT)
25-26 października 2008

Wspólnie z AKT Uniwersytetu Przyrodniczego (www.akt-up.postuj.pl) zapraszamy na Rajd Urodzinowy, organizowany z okazji 51-lecia powstania Akademickiego Klubu Turystycznego we Wrocławiu. Impreza odbędzie się w Rudawach Janowickich, z noclegiem w pięknym i ważnym historycznie Bukowcu. .

Przebieg tras:
Dzień 1 (sobota):
7:00 Wyjazd autokarem
9:00 Przyjazd do Rędzin
Przejście piesze: Rędziny - Czartak - Skalnik - Przełęcz pod Średnicą - Bukowiec (impreza urodzinowa (grał będzie zespół SETA + nocleg)

Dzień 2 (niedziela):
10:00 Wyjazd autokarem do Strużnicy
Przejście piesze: Strużnica - Starościńskie Skały - Zamek Bolczów - Janowice Wielkie
około 18:00 Przyjazd do Wrocławia

Odpłatność za Rajd: 70 zł. W cenie są zawarte: wszystkie przejazdy autokarem, nocleg z pościelą, obiadokolacja, tort (kawałek), znaczek rajdowy, ubezpieczenie i opieka przewodnicka. Zapisy przyjmowane są w Biurze Oddziału Wrocławskiego PTTK (Rynek-Ratusz 11/12, III piętro). Zbiórka uczestników wyjazdu: 25 października, godz. 6.50, na ul. Dawida.

Szczegóły Rajdu: Wojtek Gizicki, wg@pwr.wroc.pl

Z A P R A S Z A M Y !!!